Otváracie hodiny

  • Pondelok 8.30 - 15.30
  • Utorok 8.30 - 15.00
  • Streda 9.00 - 15.00
  • Štvrtok 8.30 - 15.00
  • Piatok 8.30 - 15.00

Kontakt

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na hore uvedenom telefónnom čísle.

Naše Služby

Stehenné protézy

Stehenné protézy sú určené pre amputáciu v oblasti stehna. Protézy sú vybavené pozdĺžne oválnym lôžkom, kolenným kĺbom a chodidlom.

Podkolenné protézy

So silikónovým lôžkom, harmony, s podtlakovým systémom, s pomocnou stehennou objímkou.

Protézy rúk

Našim prínosom je originálne nasadzovanie protézy na pahýl ruky a kotvenie myoelektrickej protézy za laketný kĺb. Týmto spôsobom uchytenia je zaručená správna funkcia spínacích elektród v každej polohe ruky.

Bedrové protézy

Protéza pre exartikuláciu bedrového kĺbu, vyrobená na základe sádrového odliatku.

Ortézy

Ortézy horných a dolných končatín individuálne aj sériovo vyrábané.

Štítové protézy

Protéza ktorá sa používa pri amputacii v narte, keď pacient stratil akúkoľvek oporu v prstoch nohy.

Novinky

Protézy

Moderné elektronické protezy sú revolučnou technológiou, ktorá umožňuje ľuďom s amputáciou končatín vrátiť sa do každodenného života a vykonávať aj tie najnáročnejšie úlohy. Moderné elektronické protezy sú teda veľkým krokom vpred v oblasti ortopedických pomôcok a poskytujú ľuďom s amputáciou končatín nové možnosti v každodennom živote.

Ortézy

Ortezy tela sú individuálne prispôsobené potrebám každého jednotlivého pacienta a vyrobené z materiálov, ktoré sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám. Sú ľahké, pohodlné a diskrétne a umožňujú pacientom pokračovať v ich každodenných aktivitách s minimálnym obmedzením.

Podkolenné protézy

Podkolenné protezy sú individuálne prispôsobené každému pacientovi a vyrobené na základe presných meraní a závisia od typu amputácie, úrovne amputácie a úrovne aktivity pacienta. Moderné podkolenné protezy sú vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré umožňujú pohodlnosť a efektívnosť pri každodenných aktivitách.

Šefprot